Praktyki studenckie w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski

W Szpitalu Pomnik Chrztu Polski realizujemy praktyki studenckie, wolontariaty oraz staże specjalizacyjne.

W celu uzyskania zgody na ich realizację prosimy o złożenie podania adresowanego do Z-cy Dyrektora ds. Lecznictwa (kierunek lekarski) lub do Z-cy Dyrektora ds. Pielęgniarstwa (kierunek pielęgniarski) uwzględniając:

• miejsce i termin ich odbywania,
  • rok i kierunek studiów
  • nazwę uczelni
  • dane osoby wnioskującej wraz z podpisem (imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy/mail).

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, podpisywane jest porozumienie między Uczelnią kierująca na praktyki a jednostka przyjmującą. Praktykant/wolontariusz/stażysta w kwestiach praktycznych zobowiązany jest kontaktować się bezpośrednio z danym Oddziałem/opiekunem praktyk.

Podania można kierować na adres:

Szpital Pomnik Chrztu Polski

Ul. Św. Jana 9

62-200 Gniezno

lub dostarczyć osobiście do Sekretariatu Dyrekcji w budynku Administracji, który znajduje się pod wyżej wskazanym adresem.