Ułatwienia dostępu

Skip to main content
Rejestracja do poradni:

+48 61 222 81 82

Centrala:

+48 61 222 80 00

Wersje Językowe

Planowe porody z cięciem cesarskim od dziś możliwe z osobą towarzyszącą

Planowe porody z cięciem cesarskim od dziś możliwe z osobą towarzyszącą

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek, pragniemy poinformować, że Szpital Pomnik Chrztu Polski wprowadził możliwość uczestnictwa osoby towarzyszącej podczas planowego cięcia cesarskiego. Dzięki tej procedurze przy pacjentce, której poród odbywa się drogą planowego cięcia  będzie mogła być obecna osoba towarzysząca i wspierać ją w tym szczególnym momencie i uczestniczyć w narodzinach dziecka. 

Rozumiemy, że bliskość i wsparcie osoby najbliższej daje pacjentkom poczucie bezpieczeństwa oraz może sprawić, że poród będzie bardziej komfortowy i bezpieczny.

W dniu wczorajszym odbyło się pierwsze planowane cięcie cesarskie z udziałem osoby towarzyszącej. Łączymy się w radości wraz ze szczęśliwymi Rodzicami i składamy na ich ręce serdeczne gratulacje z narodzin maluszka.

Dziękujemy pracownikom Szpitala za zaangażowanie w tę inicjatywę.

Droga pacjentko, jeżeli masz wskazania do cięcia cesarskiego i chciałabyś skorzystać z obecności osoby towarzyszącej, skonsultuj swoje życzenia z personelem medycznym.

Regulamin uczestnictwa osoby towarzyszącej przy planowym cięciu cesarskim w Szpitalu Pomnik Chrztu Polski - DO POBRANIA.